Notă: datele și orele de disputare se vor modifica în functie de partidele care vor fi televizate în fiecare etapă.

Etapa 22
24.02. 11:00 CS Afumaţi Balotești
24.02. 11:00 Dunărea Călărași AFC Hermannstadt
24.02. 11:00 Foresta Suceava Dacia Unirea Brăila
24.02. 11:00 Luceafărul Oradea ASA Târgu Mureș
24.02. 11:00 Miroslava FC Argeș
24.02. 11:00 Pandurii Tg. Jiu Metaloglobus
24.02. 11:00 Politehnica Timișoara Chindia Târgoviște
24.02. 11:00 Satu Mare CS Mioveni
24.02. 11:00 Sportul Snagov Ripensia Timisoara
24.02. 11:00 UTA Arad Academica Clinceni
Etapa 23
03.03. 11:00 Academica Clinceni Pandurii Tg. Jiu
03.03. 11:00 AFC Hermannstadt Satu Mare
03.03. 11:00 ASA Târgu Mureș Ripensia Timisoara
03.03. 11:00 Balotești Dunărea Călărași
03.03. 11:00 Chindia Târgoviște Miroslava
03.03. 11:00 CS Afumaţi Sportul Snagov
03.03. 11:00 CS Mioveni UTA Arad
03.03. 11:00 Dacia Unirea Brăila Luceafărul Oradea
03.03. 11:00 FC Argeș Foresta Suceava
03.03. 11:00 Metaloglobus Politehnica Timișoara
Etapa 24
10.03. 11:00 Dunărea Călărași CS Afumaţi
10.03. 11:00 Foresta Suceava Chindia Târgoviște
10.03. 11:00 Luceafărul Oradea FC Argeș
10.03. 11:00 Miroslava Metaloglobus
10.03. 11:00 Pandurii Tg. Jiu CS Mioveni
10.03. 11:00 Politehnica Timișoara Academica Clinceni
10.03. 11:00 Ripensia Timisoara Dacia Unirea Brăila
10.03. 11:00 Satu Mare Balotești
10.03. 11:00 Sportul Snagov ASA Târgu Mureș
10.03. 11:00 UTA Arad AFC Hermannstadt
Etapa 25
17.03. 11:00 Academica Clinceni Miroslava
17.03. 11:00 AFC Hermannstadt Pandurii Tg. Jiu
17.03. 11:00 Balotești UTA Arad
17.03. 11:00 Chindia Târgoviște Luceafărul Oradea
17.03. 11:00 CS Afumaţi Satu Mare
17.03. 11:00 CS Mioveni Politehnica Timișoara
17.03. 11:00 Dacia Unirea Brăila ASA Târgu Mureș
17.03. 11:00 Dunărea Călărași Sportul Snagov
17.03. 11:00 FC Argeș Ripensia Timisoara
17.03. 11:00 Metaloglobus Foresta Suceava
Etapa 26
24.03. 11:00 ASA Târgu Mureș FC Argeș
24.03. 11:00 Foresta Suceava Academica Clinceni
24.03. 11:00 Luceafărul Oradea Metaloglobus
24.03. 11:00 Miroslava CS Mioveni
24.03. 11:00 Pandurii Tg. Jiu Balotești
24.03. 11:00 Politehnica Timișoara AFC Hermannstadt
24.03. 11:00 Ripensia Timisoara Chindia Târgoviște
24.03. 11:00 Satu Mare Dunărea Călărași
24.03. 11:00 Sportul Snagov Dacia Unirea Brăila
24.03. 11:00 UTA Arad CS Afumaţi
Etapa 27
31.03. 11:00 Academica Clinceni Luceafărul Oradea
31.03. 11:00 AFC Hermannstadt Miroslava
31.03. 11:00 Balotești Politehnica Timișoara
31.03. 11:00 Chindia Târgoviște ASA Târgu Mureș
31.03. 11:00 CS Afumaţi Pandurii Tg. Jiu
31.03. 11:00 CS Mioveni Foresta Suceava
31.03. 11:00 Dunărea Călărași UTA Arad
31.03. 11:00 FC Argeș Dacia Unirea Brăila
31.03. 11:00 Metaloglobus Ripensia Timisoara
31.03. 11:00 Satu Mare Sportul Snagov
Etapa 28
07.04. 11:00 ASA Târgu Mureș Metaloglobus
07.04. 11:00 Dacia Unirea Brăila Chindia Târgoviște
07.04. 11:00 Foresta Suceava AFC Hermannstadt
07.04. 11:00 Luceafărul Oradea CS Mioveni
07.04. 11:00 Miroslava Balotești
07.04. 11:00 Pandurii Tg. Jiu Dunărea Călărași
07.04. 11:00 Politehnica Timișoara CS Afumaţi
07.04. 11:00 Ripensia Timisoara Academica Clinceni
07.04. 11:00 Sportul Snagov FC Argeș
07.04. 11:00 UTA Arad Satu Mare
Etapa 29
14.04. 11:00 Academica Clinceni ASA Târgu Mureș
14.04. 11:00 AFC Hermannstadt Luceafărul Oradea
14.04. 11:00 Balotești Foresta Suceava
14.04. 11:00 Chindia Târgoviște FC Argeș
14.04. 11:00 CS Afumaţi Miroslava
14.04. 11:00 CS Mioveni Ripensia Timisoara
14.04. 11:00 Dunărea Călărași Politehnica Timișoara
14.04. 11:00 Metaloglobus Dacia Unirea Brăila
14.04. 11:00 Satu Mare Pandurii Tg. Jiu
14.04. 11:00 UTA Arad Sportul Snagov
Etapa 30
18.04. 17:00 ASA Târgu Mureș CS Mioveni
18.04. 17:00 Dacia Unirea Brăila Academica Clinceni
18.04. 17:00 FC Argeș Metaloglobus
18.04. 17:00 Foresta Suceava CS Afumaţi
18.04. 17:00 Luceafărul Oradea Balotești
18.04. 17:00 Miroslava Dunărea Călărași
18.04. 17:00 Pandurii Tg. Jiu UTA Arad
18.04. 17:00 Politehnica Timișoara Satu Mare
18.04. 17:00 Ripensia Timisoara AFC Hermannstadt
18.04. 17:00 Sportul Snagov Chindia Târgoviște
Etapa 31
21.04. 11:00 Academica Clinceni FC Argeș
21.04. 11:00 AFC Hermannstadt ASA Târgu Mureș
21.04. 11:00 Balotești Ripensia Timisoara
21.04. 11:00 CS Afumaţi Luceafărul Oradea
21.04. 11:00 CS Mioveni Dacia Unirea Brăila
21.04. 11:00 Dunărea Călărași Foresta Suceava
21.04. 11:00 Metaloglobus Chindia Târgoviște
21.04. 11:00 Pandurii Tg. Jiu Sportul Snagov
21.04. 11:00 Satu Mare Miroslava
21.04. 11:00 UTA Arad Politehnica Timișoara
Etapa 32
28.04. 11:00 ASA Târgu Mureș Balotești
28.04. 11:00 Chindia Târgoviște Academica Clinceni
28.04. 11:00 Dacia Unirea Brăila AFC Hermannstadt
28.04. 11:00 FC Argeș CS Mioveni
28.04. 11:00 Foresta Suceava Satu Mare
28.04. 11:00 Luceafărul Oradea Dunărea Călărași
28.04. 11:00 Miroslava UTA Arad
28.04. 11:00 Politehnica Timișoara Pandurii Tg. Jiu
28.04. 11:00 Ripensia Timisoara CS Afumaţi
28.04. 11:00 Sportul Snagov Metaloglobus
Etapa 33
05.05. 11:00 Academica Clinceni Metaloglobus
05.05. 11:00 AFC Hermannstadt FC Argeș
05.05. 11:00 Balotești Dacia Unirea Brăila
05.05. 11:00 CS Afumaţi ASA Târgu Mureș
05.05. 11:00 CS Mioveni Chindia Târgoviște
05.05. 11:00 Dunărea Călărași Ripensia Timisoara
05.05. 11:00 Pandurii Tg. Jiu Miroslava
05.05. 11:00 Politehnica Timișoara Sportul Snagov
05.05. 11:00 Satu Mare Luceafărul Oradea
05.05. 11:00 UTA Arad Foresta Suceava
Etapa 34
12.05. 11:00 ASA Târgu Mureș Dunărea Călărași
12.05. 11:00 Chindia Târgoviște AFC Hermannstadt
12.05. 11:00 Dacia Unirea Brăila CS Afumaţi
12.05. 11:00 FC Argeș Balotești
12.05. 11:00 Foresta Suceava Pandurii Tg. Jiu
12.05. 11:00 Luceafărul Oradea UTA Arad
12.05. 11:00 Metaloglobus CS Mioveni
12.05. 11:00 Miroslava Politehnica Timișoara
12.05. 11:00 Ripensia Timisoara Satu Mare
12.05. 11:00 Sportul Snagov Academica Clinceni
Etapa 35
16.05. 18:00 AFC Hermannstadt Metaloglobus
16.05. 18:00 Balotești Chindia Târgoviște
16.05. 18:00 CS Afumaţi FC Argeș
16.05. 18:00 CS Mioveni Academica Clinceni
16.05. 18:00 Dunărea Călărași Dacia Unirea Brăila
16.05. 18:00 Miroslava Sportul Snagov
16.05. 18:00 Pandurii Tg. Jiu Luceafărul Oradea
16.05. 18:00 Politehnica Timișoara Foresta Suceava
16.05. 18:00 Satu Mare ASA Târgu Mureș
16.05. 18:00 UTA Arad Ripensia Timisoara
Etapa 36
19.05. 11:00 Academica Clinceni AFC Hermannstadt
19.05. 11:00 ASA Târgu Mureș UTA Arad
19.05. 11:00 Chindia Târgoviște CS Afumaţi
19.05. 11:00 Dacia Unirea Brăila Satu Mare
19.05. 11:00 FC Argeș Dunărea Călărași
19.05. 11:00 Foresta Suceava Miroslava
19.05. 11:00 Luceafărul Oradea Politehnica Timișoara
19.05. 11:00 Metaloglobus Balotești
19.05. 11:00 Ripensia Timisoara Pandurii Tg. Jiu
19.05. 11:00 Sportul Snagov CS Mioveni
Etapa 37
26.05. 11:00 AFC Hermannstadt CS Mioveni
26.05. 11:00 Balotești Academica Clinceni
26.05. 11:00 CS Afumaţi Metaloglobus
26.05. 11:00 Dunărea Călărași Chindia Târgoviște
26.05. 11:00 Foresta Suceava Sportul Snagov
26.05. 11:00 Miroslava Luceafărul Oradea
26.05. 11:00 Pandurii Tg. Jiu ASA Târgu Mureș
26.05. 11:00 Politehnica Timișoara Ripensia Timisoara
26.05. 11:00 Satu Mare FC Argeș
26.05. 11:00 UTA Arad Dacia Unirea Brăila
Etapa 38
02.06. 18:00 Academica Clinceni CS Afumaţi
02.06. 18:00 ASA Târgu Mureș Politehnica Timișoara
02.06. 18:00 Chindia Târgoviște Satu Mare
02.06. 18:00 CS Mioveni Balotești
02.06. 18:00 Dacia Unirea Brăila Pandurii Tg. Jiu
02.06. 18:00 FC Argeș UTA Arad
02.06. 18:00 Luceafărul Oradea Foresta Suceava
02.06. 18:00 Metaloglobus Dunărea Călărași
02.06. 18:00 Ripensia Timisoara Miroslava
02.06. 18:00 Sportul Snagov AFC Hermannstadt